Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > 16SEQP150M
Cerere de cotație
românesc
88701916SEQP150M ImaginePanasonic
16SEQP150M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    16SEQP150M
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Tip
    Polymer
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    OS-CON™, SEQP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    47.75mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    955mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    PCE5061
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    30 mOhm
  • descriere detaliata
    150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 30 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • capacitanță
    150µF