Acasă > Produse > Condensatoare > Tantal - condensatori de polimeri > 25TQC68MYF
Cerere de cotație
românesc
511356425TQC68MYF ImaginePanasonic
25TQC68MYF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    25TQC68MYF
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Tip
    Molded
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Serie
    POSCAP™ TQC
  • Evaluări
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    2917 (7343 Metric)
  • Alte nume
    P122138DKR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    13 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.118" (3.00mm)
  • Caracteristici
    General Purpose
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    70 mOhm @ 100kHz
  • descriere detaliata
    68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
  • capacitanță
    68µF