Acasă > Produse > RF / IF și RFID > Comutatoare RF > ARV22N12
Cerere de cotație
românesc
3338480ARV22N12 ImaginePanasonic
ARV22N12
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ARV22N12
  • Descriere
    RV COAX SW 18GHZ 12V
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Aprovizionare
    12V
  • Topologie
    Reflective
  • Frecvența de testare
    18GHz
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Module
  • Serie
  • Tip RF
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Module, Pin Contacts
  • P1dB
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolare
    40dB (min)
  • Pierdere de inserție
    0.7dB (max)
  • Impedanta
    50 Ohm
  • IIP3
  • Interval de frecvență
    DC ~ 18GHz
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    RF Switch IC General Purpose SPDT 18GHz 50 Ohm Module