Acasă > Produse > relee > Relee de semnal, până la 2 amperi > DS2E-ML-DC12V
Cerere de cotație
românesc
2078856DS2E-ML-DC12V ImaginePanasonic
DS2E-ML-DC12V
  • Număr parc
    DS2E-ML-DC12V
  • Descriere
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
  • Modelul ECAD
  • Porniți tensiunea (Max)
    8.4 VDC
  • Opriți tensiunea (Min)
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Tensiune de comutare
    250VAC, 220VDC - Max
  • Serie
    DS
  • Timp de eliberare
    5ms
  • Tipul releului
    General Purpose
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 70°C
  • Operați timpul
    10ms
  • Tipul de montare
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Sealed - Amber
  • descriere detaliata
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
  • Rating de contact (curent)
    2A
  • Materiale de contact
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Formular de contact
    DPDT (2 Form C)
  • Tensiune în bobină
    12VDC
  • Tip de bobină
    Latching, Single Coil
  • Rezistența bobinei
    800 Ohms
  • Puterea bobinei
    180 mW
  • Coil curent
    15.0mA