Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ECA-1CM100
Cerere de cotație
românesc
128144ECA-1CM100 ImaginePanasonic
ECA-1CM100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECA-1CM100
  • Descriere
    CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    30mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    51mA @ 10kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    ECA1CM100
    P5134
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.079" (2.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    10µF