Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ECA-1CM221
Cerere de cotație
românesc
542011ECA-1CM221 ImaginePanasonic
ECA-1CM221
In stoc
1+
  • Număr parc
    ECA-1CM221
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    280mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    476mA @ 10kHz
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    ECA1CM221
    P5139
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.480" (12.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    220µF