Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ECA-1VM100B
Cerere de cotație
românesc
2852719ECA-1VM100B ImaginePanasonic
ECA-1VM100B
In stoc
6000+
  • Număr parc
    ECA-1VM100B
  • Descriere
    CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    102mA @ 10kHz
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Alte nume
    ECA1VM100B
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • capacitanță
    10µF