Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECH-U1C683JB5
Cerere de cotație
românesc
6918119ECH-U1C683JB5 ImaginePanasonic
ECH-U1C683JB5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECH-U1C683JB5
  • Descriere
    CAP FILM 0.068UF 5% 16VDC 1210
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Solicitați verificarea inventarului / Solicitați verificarea inventarului
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    16V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    Solder Pads
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    ECH-U(B)
  • Evaluări
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Alte nume
    ECH-U1C683JB
    ECHU1C683JB
    PCF1086CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Request inventory verification / Request inventory verification
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    0.068µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    0.068µF