Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECH-U1H151JB5
Cerere de cotație
românesc
53603ECH-U1H151JB5 ImaginePanasonic
ECH-U1H151JB5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECH-U1H151JB5
  • Descriere
    CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    50V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    Solder Pads
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    ECH-U(B)
  • Evaluări
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    PCF1002DKR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.039" (1.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
  • descriere detaliata
    150pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    150pF