Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > ECJ-2VC2A470J
Cerere de cotație
românesc
1402890ECJ-2VC2A470J ImaginePanasonic
ECJ-2VC2A470J
  • Număr parc
    ECJ-2VC2A470J
  • Descriere
    CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    ECJ
  • Evaluări
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    PCC1962CT
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    47pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    47pF