Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > ECK-T3A391KB
Cerere de cotație
românesc
4637381ECK-T3A391KB ImaginePanasonic
ECK-T3A391KB
  • Număr parc
    ECK-T3A391KB
  • Descriere
    CAP CER 390PF 1KV Y5P SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    1000V (1kV)
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.110" (2.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    Y5P (B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)