Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ECO-S2CB102DA
Cerere de cotație
românesc
5752168ECO-S2CB102DA ImaginePanasonic
ECO-S2CB102DA
  • Număr parc
    ECO-S2CB102DA
  • Descriere
    CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    160V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Serie
    TS-HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.508A @ 100kHz