Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > ECO-S2DA331CA
Cerere de cotație
românesc
914066ECO-S2DA331CA ImaginePanasonic
ECO-S2DA331CA
  • Număr parc
    ECO-S2DA331CA
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    TS-HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.68A @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - Snap-In
  • Alte nume
    ECOS2DA331CA
    P6818
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    502 mOhm @ 120Hz
  • descriere detaliata
    330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF