Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECQ-B2103JF
Cerere de cotație
românesc
3412330ECQ-B2103JF ImaginePanasonic
ECQ-B2103JF
  • Număr parc
    ECQ-B2103JF
  • Descriere
    CAP FILM 10000PF 5% 200VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    200V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm)
  • Serie
    ECQ-B(F)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECQB2103JF
    P4549A
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester
  • descriere detaliata
    10000pF Film Capacitor 200V Polyester Radial
  • capacitanță
    10000pF