Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECQ-E2184RKB
Cerere de cotație
românesc
439501
ECQ-E2184RKB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECQ-E2184RKB
  • Descriere
    CAP FILM 0.18UF 10% 250VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm)
  • Serie
    ECQ-E(B)
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECQE2184RKB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.579" (14.70mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Metallized
  • descriere detaliata
    0.18µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    0.18µF