Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECQ-E2334KB
Cerere de cotație
românesc
3388714ECQ-E2334KB ImaginePanasonic
ECQ-E2334KB
In stoc
1+
  • Număr parc
    ECQ-E2334KB
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.406" L x 0.252" W (10.30mm x 6.40mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    ECQE2334KB
    P10973
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.484" (12.30mm)
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    0.33µF