Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECQ-E2823KB
Cerere de cotație
românesc
3139288ECQ-E2823KB ImaginePanasonic
ECQ-E2823KB
In stoc
1+
  • Număr parc
    ECQ-E2823KB
  • Descriere
    CAP FILM 0.082UF 10% 250VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.311" L x 0.213" W (7.90mm x 5.40mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    ECQE2823KB
    P10966
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.378" (9.60mm)
  • descriere detaliata
    0.082µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    0.082µF