Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECQ-E4823KZ
Cerere de cotație
românesc
6321861ECQ-E4823KZ ImaginePanasonic
ECQ-E4823KZ
  • Număr parc
    ECQ-E4823KZ
  • Descriere
    CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.650" L x 0.276" W (16.50mm x 7.00mm)
  • Serie
    ECQ-E(K)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    E4823
    ECQ-E4823KS
    ECQE4823KZ
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Spațiul de plumb
    0.531" (13.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polyester, Metallized
  • descriere detaliata
    0.082µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
  • capacitanță
    0.082µF