Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-F2475HAB
Cerere de cotație
românesc
1722547ECW-F2475HAB ImaginePanasonic
ECW-F2475HAB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECW-F2475HAB
  • Descriere
    CAP FILM 4.7UF 3% 250VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    250V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±3%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.937" L x 0.583" W (23.80mm x 14.80mm)
  • Serie
    ECW-F(A)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECWF2475HAB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.492" (12.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    1.067" (27.10mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    4.7µF