Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-F4223JLB
Cerere de cotație
românesc
ECW-F4223JLB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
400+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECW-F4223JLB
  • Descriere
    CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" L x 0.228" W (12.50mm x 5.80mm)
  • Serie
    ECW-F(L)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECWF4223JLB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.535" (13.60mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    0.022µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.022µF