Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-F4274JLB
Cerere de cotație
românesc
ECW-F4274JLB
In stoc
300+
  • Număr parc
    ECW-F4274JLB
  • Descriere
    CAP FILM 0.27UF 5% 400VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    400V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.709" L x 0.346" W (18.00mm x 8.80mm)
  • Serie
    ECW-F(L)
  • Alte nume
    ECWF4274JLB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.724" (18.40mm)
  • descriere detaliata
    0.27µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.27µF