Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-FD2J105J
Cerere de cotație
românesc
4908068ECW-FD2J105J ImaginePanasonic
ECW-FD2J105J
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECW-FD2J105J
  • Descriere
    METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    630V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.996" L x 0.331" W (25.30mm x 8.40mm)
  • Serie
    ECW-F(D)
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECWFD2J105J
    P122567
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.591" (15.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    1µF