Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-FD2W225K4
Cerere de cotație
românesc
2060557ECW-FD2W225K4 ImaginePanasonic
ECW-FD2W225K4
  • Număr parc
    ECW-FD2W225K4
  • Descriere
    CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    450V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.689" L x 0.437" W (17.50mm x 11.10mm)
  • Evaluări
  • ambalare
    Cut Tape (CT)
  • Alte nume
    PCF1595CT
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.295" (7.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.563" (14.30mm)
  • descriere detaliata
    2.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    2.2µF