Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-FD2W334KQ
Cerere de cotație
românesc
3970736ECW-FD2W334KQ ImaginePanasonic
ECW-FD2W334KQ
  • Număr parc
    ECW-FD2W334KQ
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    450V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±10%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.496" L x 0.220" W (12.60mm x 5.60mm)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    ECWFD2W334KQ
    P16721
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    17 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.606" (15.40mm)
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.33µF