Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-H6334HC
Cerere de cotație
românesc
3692639ECW-H6334HC ImaginePanasonic
ECW-H6334HC
In stoc
1+
  • Număr parc
    ECW-H6334HC
  • Descriere
    CAP FILM 0.33UF 3% 630VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    630V
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±3%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.815" L x 0.579" W (20.70mm x 14.70mm)
  • Serie
    ECW-H(C)
  • Alte nume
    ECWH6334HC
    P15434
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.689" (17.50mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.831" (21.10mm)
  • descriere detaliata
    0.33µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.33µF