Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-HA3C362J4
Cerere de cotație
românesc
ECW-HA3C362J4
In stoc
1000+
  • Număr parc
    ECW-HA3C362J4
  • Descriere
    CAP FILM 3600PF 5% 1.6KVDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1600V (1.6kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.701" L x 0.224" W (17.80mm x 5.70mm)
  • Serie
    ECW-H(A)
  • Alte nume
    ECWHA3C362J4
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.591" (15.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • descriere detaliata
    3600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    3600pF