Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-HA3C433HB
Cerere de cotație
românesc
ECW-HA3C433HB
In stoc
1000+
  • Număr parc
    ECW-HA3C433HB
  • Descriere
    CAP FILM 0.043UF 3% 1.6KVDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1600V (1.6kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±3%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.811" L x 0.504" W (20.60mm x 12.80mm)
  • Serie
    ECW-H(A)
  • Alte nume
    ECWHA3C433HB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.929" (23.60mm)
  • descriere detaliata
    0.043µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    0.043µF