Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-HA3C822JB
Cerere de cotație
românesc
ECW-HA3C822JB
In stoc
2200+
  • Număr parc
    ECW-HA3C822JB
  • Descriere
    CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    1600V (1.6kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.701" L x 0.268" W (17.80mm x 6.80mm)
  • Serie
    ECW-H(A)
  • Alte nume
    ECWHA3C822JB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.394" (10.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.697" (17.70mm)
  • descriere detaliata
    8200pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    8200pF
  • Aplicații
    High Frequency, Switching
ECW-HA3C822J
ECW-HA3C822J
Descriere: CAP FILM 8200PF 5% 1.6KVDC RAD