Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > ECW-HC3F562J
Cerere de cotație
românesc
5532883ECW-HC3F562J ImaginePanasonic
ECW-HC3F562J
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ECW-HC3F562J
  • Descriere
    CAP FILM 5600PF 5% 3KVDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    3000V (3kV)
  • Tensiunea nominală - AC
  • Toleranţă
    ±5%
  • terminare
    PC Pins
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.016" L x 0.283" W (25.80mm x 7.20mm)
  • Serie
    ECW-H(C)
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial
  • Alte nume
    ECWHC3F562J
    P16754
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.886" (22.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • Caracteristici
  • Material dielectric
    Polypropylene (PP), Metallized
  • descriere detaliata
    5600pF Film Capacitor 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • capacitanță
    5600pF