Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEE-FC1V6R8AR
Cerere de cotație
românesc
4311877EEE-FC1V6R8AR ImaginePanasonic
EEE-FC1V6R8AR
  • Număr parc
    EEE-FC1V6R8AR
  • Descriere
    CAP ALUM 6.8UF 20% 35V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    35V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    71.25mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    95mA @ 100kHz
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - SMD
  • Alte nume
    PCE4365DKR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    1.8 Ohms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.213" (5.40mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    6.8µF