Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEE-HA1E101XP
Cerere de cotație
românesc
4823444EEE-HA1E101XP ImaginePanasonic
EEE-HA1E101XP
In stoc
900+
  • Număr parc
    EEE-HA1E101XP
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    91mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    154.7mA @ 10kHz
  • Alte nume
    EEE-HA1E101XP-ND
    EEEHA1E101XP
    P19729TR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF