Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEE-HB1E100AR
Cerere de cotație
românesc
2642415EEE-HB1E100AR ImaginePanasonic
EEE-HB1E100AR
In stoc
1000+
  • Număr parc
    EEE-HB1E100AR
  • Descriere
    CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Serie
    HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    28mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    47.6mA @ 10kHz
  • Alte nume
    EEEHB1E100AR
    PCE4751TR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.228" (5.80mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    10µF