Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > EEF-CD0J680R
Cerere de cotație
românesc
6796598EEF-CD0J680R ImaginePanasonic Electronic Components
EEF-CD0J680R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EEF-CD0J680R
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
  • Toleranţă
    68µF
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Serie
    SP-Cap CD
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Ripple Current - frecventa mare
  • Polarizare
    2917 (7343 Metric)
  • Pitch - Conector
    6.3V
  • Pachet / Caz
  • Alte nume
    EEFCD0J680R
    PCE2110TR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
    3 (168 Hours)
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Codul producătorului
    EEF-CD0J680R
  • Durată de viață @ Temp.
    18 mOhm
  • Spațiul de plumb
  • Impedanta
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Descriere extinsă
    68µF ±20% 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±20%
  • Descriere
  • Aplicații
    1000 Hrs @ 105°C