Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare din aluminiu - polimer > EEF-UE0G331R
Cerere de cotație
românesc
4241384EEF-UE0G331R ImaginePanasonic
EEF-UE0G331R
  • Număr parc
    EEF-UE0G331R
  • Descriere
    CAP ALUM POLY 330UF 20% 4V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    4V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
  • Serie
    SP-Cap UE
  • Evaluări
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Alte nume
    PCE4285DKR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    12 mOhm
  • descriere detaliata
    330µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF