Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEU-EB1H101SJ
Cerere de cotație
românesc
2350118EEU-EB1H101SJ ImaginePanasonic
EEU-EB1H101SJ
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EEU-EB1H101SJ
  • Descriere
    CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Serie
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    99mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    128.7mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can
  • Alte nume
    EEUEB1H101SJ
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    100µF