Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEU-EB1J221
Cerere de cotație
românesc
577240EEU-EB1J221 ImaginePanasonic
EEU-EB1J221
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EEU-EB1J221
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    292mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    379.6mA @ 100kHz
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    EEUEB1J221
    P13141
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.787" (20.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF