Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEU-FC0J331H
Cerere de cotație
românesc
2847064EEU-FC0J331H ImaginePanasonic
EEU-FC0J331H
  • Număr parc
    EEU-FC0J331H
  • Descriere
    CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    6.3V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Serie
    FC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    260mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    400mA @ 100kHz
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Alte nume
    EEUFC0J331H
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Durată de viață @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.098" (2.50mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanta
    250 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.630" (16.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    330µF