Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEU-FS1H221L
Cerere de cotație
românesc
EEU-FS1H221L
In stoc
1+
  • Număr parc
    EEU-FS1H221L
  • Descriere
    CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.001A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.43A @ 100kHz
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    EEUFS1H221L
    P122401
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    9000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.138" (3.51mm)
  • Impedanta
    33 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    220µF