Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEU-FS1K470B
Cerere de cotație
românesc
724181
EEU-FS1K470B
In stoc
1000+
  • Număr parc
    EEU-FS1K470B
  • Descriere
    80VDC, 47UF
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    80V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    343mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    490mA @ 100kHz
  • ambalare
    Tape & Box (TB)
  • Alte nume
    EEUFS1K470B
    PCE5170TB
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    Not Applicable
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
    0.197" (5.00mm)
  • Impedanta
    160 mOhms
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    47µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    47µF