Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare electrolitice din aluminiu > EEV-EB2V330M
Cerere de cotație
românesc
4338475EEV-EB2V330M ImaginePanasonic
EEV-EB2V330M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
75+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EEV-EB2V330M
  • Descriere
    CAP ALUM 33UF 20% 350V SMD
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    350V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Suprafața de montare a terenului
    0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    240mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    480mA @ 100kHz
  • Evaluări
  • Polarizare
    Polar
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Radial, Can - SMD
  • Alte nume
    EEVEB2V330M
    PCE3595TR
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    21 Weeks
  • Durată de viață @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
  • descriere detaliata
    33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • capacitanță
    33µF