Acasă > Produse > Filtre > Dificultăți de mod comun > ELF-15N003A
Cerere de cotație
românesc
751787ELF-15N003A ImaginePanasonic
ELF-15N003A
  • Număr parc
    ELF-15N003A
  • Descriere
    COMMON MODE CHOKE 300MA 2LN TH
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
  • Tensiunea nominală - AC
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm)
  • Serie
    N
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Vertical, 4 PC Pin
  • Alte nume
    ELF15N003A
    PLK1065
  • Temperatura de Operare
  • Numărul de linii
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălțime (Max)
    0.886" (22.50mm)
  • Tip filtru
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 3.154 Ohm (Typ)
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
    3.154 Ohm (Typ)
  • Rating-ul curent (Max)
    300mA