Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > ELJ-FB331JF
Cerere de cotație
românesc
632661ELJ-FB331JF ImaginePanasonic
ELJ-FB331JF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ELJ-FB331JF
  • Descriere
    FIXED IND 330UH 75MA 16 OHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±5%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1812
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    FB
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1812 (4532 Metric)
  • Alte nume
    ELJFB331JF
    PCD1471TR
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    330µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    3.7MHz
  • descriere detaliata
    330µH Unshielded Wirewound Inductor 75mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    16 Ohm Max
  • Ratingul curent
    75mA