Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > ERA-2ARB2201X
Cerere de cotație
românesc
ERA-2ARB2201X
In stoc
10000+
  • Număr parc
    ERA-2ARB2201X
  • Descriere
    RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±10ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    ERA-2A
  • Rezistenţă
    2.2 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.063W, 1/16W
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
    ERA2ARB2201X
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    2.2 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film