Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > ERA-6YEB751V
Cerere de cotație
românesc
6028073ERA-6YEB751V ImaginePanasonic
ERA-6YEB751V
In stoc
5000+
  • Număr parc
    ERA-6YEB751V
  • Descriere
    RES SMD 750 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±0.1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±25ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0805
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    ERA-6Y
  • Rezistenţă
    750 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.125W, 1/8W
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Alte nume
    ERA6YEB751V
    P750ZTR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • descriere detaliata
    750 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film