Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > ERG-3SJ181
Cerere de cotație
românesc
4780980ERG-3SJ181 ImaginePanasonic
ERG-3SJ181
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ERG-3SJ181
  • Descriere
    RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±300ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    Axial
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Serie
    ERG
  • Rezistenţă
    180 Ohms
  • Putere (Wați)
    3W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Axial
  • Alte nume
    ERG3SJ181
    P180W-3
    P180W-3BK
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 235°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Flame Proof, Safety
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    180 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film