Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > ERJ-14NF3003U
Cerere de cotație
românesc
4364910ERJ-14NF3003U ImaginePanasonic
ERJ-14NF3003U
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ERJ-14NF3003U
  • Descriere
    RES SMD 300K OHM 1% 1/2W 1210
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1210
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    ERJ
  • Rezistenţă
    300 kOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Alte nume
    ERJ14NF3003U
    P300KAATR
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    300 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film