Acasă > Produse > Senzori, traductoare > Senzori de temperatură - termistori NTC > ERT-D2FFL351S
Cerere de cotație
românesc
956332ERT-D2FFL351S ImaginePanasonic
ERT-D2FFL351S
  • Număr parc
    ERT-D2FFL351S
  • Descriere
    THERMISTOR NTC 350OHM 3500K DISC
  • Serie
    ERT-D
  • Rezistență în Ohms @ 25 ° C
    350
  • Toleranța rezistenței
    ±15%
  • Putere - Max
    400mW
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Disc 5mm
  • Alte nume
    ERTD2FFL351S
    PNT110
  • Temperatura de Operare
    -30°C ~ 60°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lungime - Sârmă de plumb
    1.18" (30.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • descriere detaliata
    NTC Thermistor 350 Disc 5mm