Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > ERZ-CF2MK271
Cerere de cotație
românesc
6482269ERZ-CF2MK271 ImaginePanasonic
ERZ-CF2MK271
  • Număr parc
    ERZ-CF2MK271
  • Descriere
    VARISTOR 270V 200A 2SMD JLEAD
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    270V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    247V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    303V
  • Serie
    ZNR®
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2-SMD, J-Lead
  • Alte nume
    ERZCF2MK271
    P271ZFTR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCV
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    225V
  • AC Volt maxim
    175V
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
    6.0J
  • descriere detaliata
    270V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
  • Curent - Surge
    200A