Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > ERZ-VF2M201
Cerere de cotație
românesc
1643731ERZ-VF2M201 ImaginePanasonic Electronic Components
ERZ-VF2M201
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ERZ-VF2M201
  • Descriere
    VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    185V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    200V
  • Serie
    ZNR®
  • Starea RoHS
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizare
    2-SMD, J-Lead
  • Alte nume
    ERZVF2M201
    P7341TR
  • Orientare
    1
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Număr de porturi
    170VDC
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCV
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    130VAC
  • AC Volt maxim
    16J
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Codul producătorului
    ERZ-VF2M201
  • Energie
    600A
  • Descriere
    VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD
  • Curent - Surge
    225V