Acasă > Produse > Rezistențe > Rezistor Retele, Arrays > EXB-34V511JV
Cerere de cotație
românesc
2219520EXB-34V511JV ImaginePanasonic
EXB-34V511JV
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
15000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    EXB-34V511JV
  • Descriere
    RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±5%
  • Coeficientul de temperatură
    ±200ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0606
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
  • Serie
    EXB
  • Rezistor-Ratio-Drift
  • Rezistența de potrivire a raportului
  • Rezistență (Ohms)
    510
  • Putere pe element
    62.5mW
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0606, Convex
  • Alte nume
    EXB34V511JV
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de rezistențe
    2
  • Număr de știfturi
    4
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    13 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • descriere detaliata
    510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex